پرورش و نگهداری از اردک

پرورش و نگهداری از اردک

اردک حیوانی بسیار زیبا و باهوش می باشد که می تواند به عنوان حیوان خانگی در کنار ما زندگی کند .البته به شرطی که محیطی کاملا راحت و آسوده برای او فراهم نماییم.و او را از نیاز های اساسی اش مثل شنا کردن، آب بازی و قدم زدن در محیطی باز دور نکنیم.

این پرنده دوست داشتنی نیاز به مراقبت و محبت دارد. تمیزی برای او اهمیت ویژه ای دارد. او به شدت به انسان ها وابسته می شود.و خیلی سریع به محبت های شما پاسخ می دهد. حیوانی اجتماعی و خوش برخورد است. آزاری به کسی نمی رساند و انتظار دارد کسی به او آسیب نرساند. خواهش می کنم او را به شکل یک خوراکی نبینید و اردک را از سر سفره هایتان حذف کنید و جایگزین دیگری برای آن پیدا کنید.

لطفا نگاهی به چشمان معصوم او بیندازید و خوردن اردک را بر خود حرام کنید . پاورپوینتی در این زمینه یعنی پرورش و نگهداری اردک تهیه نمودم.که هم برای دانش آموزان و دانشجویان و هم برای مطالعه شخصی قابل استفاده است.

این پاورپوینت بسیار زیبا دارای ۱۰۶ اسلاید می باشد . دارای فهرست بندی و منابع است . شامل تصاویر بسیاری می باشد.هم برای ارایه در کلاس مناسب است ، به عنوان تحقیق برای دروس مختلف و هم بخش های زیادی از آن می تواند برای کسانی که علاقه مند به نگهداری این حیوان بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند ، بسیار مفید می باشد . در مورد نژاد های گوناگون اردک ، تغذیه اردک ، اندام های گوناگون اردک و بسیاری مطالب مفید دیگر برای اطلاع دقیق از مطالب موجود در این پاورپوینت فهرست مطالب را مطالعه نمایید.

این پاورپوینت جالب با قیمت استثنایی ۱۰۰۰ تومان به فروش می رسد.


مشخصات :

* نوع فایل: pptx ,ppsx

* حجم فایل: ۱۴ MB

* تعداد صفحات: ۱۰۶

* زبان: فارسی

* قیمت:  ۱۰۰۰ تومان


 برای خرید روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد درگاه بانک شوید.بعد از واریز فایل را دانلود نمایید.

در صورتی که این فایل را نیاز دارید اما موفق به خرید نشده اید با پشتیبانی تماس بگیرید ، تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.


.

نویسنده مطلب: newdoc

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *